Храбар стајлинг: Скопјанката Андријана настапи гола излепена само со самолеплива трака и ангелски крилја…

Скопјанката Андријана Петрушовска Ани воодушеви со последното појавување на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“.

За настапот во шоуто, Андријана направи смел избор така што се појави излепена само со самолеплива трака по неа и со огромни ангелски крилја на неа.

Буквално сите од жирито имаа пофални зборови за нејзиниот храбар стајлинг.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here