18 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Македонија Прегазил девојка во Струмица пред Глобал, а потоа избегал.

Прегазил девојка во Струмица пред Глобал, а потоа избегал.

Translate (Eng):[gtranslate]

Прегазена девојка пред да започне полицискиот час во Струмица. Несреќата се случила на раскрсницата кај „ГЛОБАЛ“ , а возачот на автомобилот како што велат очевидците избегал. Со повеќе детални информации во текот на утрешниот ден.

Извор: Strumicadenes

РЕКЛАМА
- Реклами -