A ние се исплашивме од едно глувче: Огромен гуштер во продавница руши сè од полиците (ВИДЕО)

Видеото, на кое се гледа како голем гуштер влегува во локална продавница и се искачува на полиците, стана вирално на Твитер, каде досега го погледнале повеќе од 7,2 милиони луѓе.

Видеото покажува гуштер кој се обидува да се искачи на полиците на пазарот во Тајланд. По неколку обиди и десетици соборени производи, тој успеа да стигне до врвот на полицата и да остане таму.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here