23.6 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Забава Унгарија доби трансфер за во репрезентација од Македонија

Унгарија доби трансфер за во репрезентација од Македонија

Translate (Eng):[gtranslate]

Доколку се докаже како добар играч сигурно ќе се врати, и ќе игра само за нашата репрезентација. 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -