22.8 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Свет Магазинот Бука објави видео против говор на омраза насловено „Хејт Словени, уште...

Магазинот Бука објави видео против говор на омраза насловено „Хејт Словени, уште сте живи“

Translate (Eng):[gtranslate]

Магазинот „Бука“ од Босна и Херцеговина објави видео против говор на омраза насловено „Хејт Словени, уште сте живи?“. Спотот е дел од кампањата против говор на омраза која „Бука“ ја реализира во изминативе неколку месеци.

РЕКЛАМА
- Реклами -