7.9 C
Ohrid
четврток, септември 23, 2021
Почетна Македонија Шокантно видео од Скопје: Тако си го спушта детето во контејнер за...

Шокантно видео од Скопје: Тако си го спушта детето во контејнер за донации !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Шокантно видео се шири по социјалната мрежа Твитер.

Најверојатно татко го става своето дете во контејнер за донации кај трговскиот центар „City Mall“ и таму го држи околу 1 минута, со цел да одбере и да украде тоа што им е потребно..

РЕКЛАМА
- Реклами -