7.9 C
Ohrid
четврток, септември 23, 2021
Почетна Забава Дезинфекција со алкохол на македонски начин.

Дезинфекција со алкохол на македонски начин.

Translate (Eng):[gtranslate]

Кај нас под алкохол се подразбира ракија, а ракијата е штета да се фрла 🙂.

РЕКЛАМА
- Реклами -