24.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Забега народот: Кумановец излезен на тераса и се тушира. (Видео)

Забега народот: Кумановец излезен на тераса и се тушира. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Од ден за ден на социјалните мрежи сведоци сме дека на народот потребен му е и психијатар, нема повеќе и ни срам ни перде што би рекеле постарите. Секојдневни црни настани од исчезнати личности, нарушување на јавниот ред и мир малолетни деца фатени како крадат, ТикТокери си поигруваат со законот итн. На социјалните мрежи се појави и видео од Кумановец како се тушира на тереса додека комшиите го гледаат и снимаат со телефон.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -