21.4 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Забава ''Ексклузивно пред камерите се огласи и бившата на Кајмакоски'' (Видео)

”Ексклузивно пред камерите се огласи и бившата на Кајмакоски” (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Даниел не пиеше дро*га си пиеше од оние апчињата шо се за смирување, трамадоли шо се….

Интервју од неговата бивша после целиот скандал со кафето 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -