13.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Забава После труењето на Кајмакоски со кафе, машките се многу внимателни. (Видео)

После труењето на Кајмакоски со кафе, машките се многу внимателни. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

После тровањето на Кајмакоски од Бившата, више ништо не е исто! Јебеш кафе!
Тагни ја, ако ја сумЉаш! Не и’ се плаши!

РЕКЛАМА
- Реклами -