13.9 C
Ohrid
четврток, септември 23, 2021
Почетна Македонија Страшна глетка во Кочани- Мајка и син лежат покрај улица, претепани среде...

Страшна глетка во Кочани- Мајка и син лежат покрај улица, претепани среде бел ден од затвореник.

Translate (Eng):[gtranslate]

Немила случка со физичка пресметка и немили сцени се случила во Кочани утринава.

За ваквиот настан на социјалните мрежи се појави и кратко видео од кое може да се забележат тела на маж и жена како стојат во бесознание покрај пат, а во дел од коментарите стои дека напаѓачот бил затвореник кој се обидел да нападне 14 годишно девојче, при што неговите родители обидуваќи се да го заштитат настрадале..

“Страшна глетка во Кочани. Мајка и син лежат покрај улица, претепани среде бел ден

РЕКЛАМА

Алооо @o_spasovski планираш да превземеш нешто како најуспешен министер што го имала Македонија или ќе ескалира состојбава”

-стои во објавата на твитер со која е пренесено и видео од лице место.

- Реклами -