13.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Македонија Мелита си заминува од Македонија, ќе се мажела за странец.

Мелита си заминува од Македонија, ќе се мажела за странец.

Translate (Eng):[gtranslate]

Мелита Ракичевиќ постојано одговара на прашања од нејзините следбеници на „Инстаграм“. Деновиве откри доста за себе и своите планови што ѝ претстојат.

Меѓу другото, таа откри и дека има понуда за брак и дека ќе се мажи за странец што го сака, но и дека набргу си заминува од Македонија бидејќи не е среќна во опкружувањето во кое владеат злоба, завист, болни мажи, лажни пријателства…

РЕКЛАМА
- Реклами -