19 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Македонија Неготинчанец се превртел со својот трактор при што починал на лице место.

Неготинчанец се превртел со својот трактор при што починал на лице место.

Translate (Eng):[gtranslate]

Денеска (07.05.2021) во 07:40 часот во Полициската станица Неготино било пријавено дека на локалниот пат Неготино – с.Курија, Т.П.(58) од Неготино, управувајќи трактор, изгубил контрола, се превртел и починал на местото на незгодата.

РЕКЛАМА
- Реклами -