15.5 C
Ohrid
вторник, мај 17, 2022
Почетна Забава Македонската муза не мирува: Мојот сопруг ме запроси повторно кај Канео со...

Македонската муза не мирува: Мојот сопруг ме запроси повторно кај Канео со малку еротика, еве сега ќе ми го бакне и шлицот. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Не сум била овде запросена. Кажи сега овде како ме запросуваш. Па со еден шлиц сум. Овде има луѓе. Еве под Канео ме запроси. Треба ли да кажам да? Со овие зборови Марија Пијанманов вели „ДА“ на наводното запросување од страна на нејзиниот сопруг Плевнеш.
Јас имам кажано ДА. Еве малце еротики. Леле на најубавото место сум запросена. Господинот Ппевнеш ме запроси на најубавото место….