12 C
Ohrid
четврток, мај 23, 2024
ПочетнаЗабаваНејзините гради се големи и тешки како автомобилска гума, па често е...

Нејзините гради се големи и тешки како автомобилска гума, па често е боли грбот поради тежината, но не се откажува бидеќи сака да личи на песочен часовник.

Алегра Кол (52) од Америка призна дека отсекогаш била вљубена во естетската хирургија, како и дека сака да личи на Барби.

Според нејзините зборови, таа направила голем број пластични операции за да има фигура на песочен часовник. Неколку пати и вбризгувала силикон во градите за да достигне голем волумен.

Алегра беше и на липосукција, го зголеми задникот, вбризгуваше филери во усните и го затегна лицето со ботокс. Сепак, неговата трансформација сè уште не е завршена, бидејќи се планираат повеќе операции за следните неколку месеци.

Имено, во јануари следната година Алегра планира по шести пат да го зголеми задникот.

Оваа жена во едно интервју открила дека нејзините гради тежат како автомобилска гума по пластична операција и дека нивната големина и пречи при секојдневните активности, како носење или врзување врвки од чевли.

– Често ме боли грбот поради тежината на градите, но не планирам никогаш да ги намалам, ги сакам такви какви што се – заклучила Алегра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Allegra Cole (@allegracoleworld)

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Околу 400 матуранти од средните училишта во Охрид беа дел од манифестацијата „Матурска парада“ што денес точно напладне се одржа на плоштадот „Св. Климент...

Околу 400 матуранти од средните училишта во градов беа дел од манифестацијата „Матурска парада“ што денес точно напладне се одржа на плоштадот „Св. Климент...

Вечерва успешно заврши турнирот во мал фудбал ,,Св. Никола Требеништа

Вечерва успешно заврши турнирот во мал фудбал ,,Св. Никола 2024-Тррбеништа”! Победник на овој турнир е екипата на Мирани Аг која што во финалето беше...

Жена си е жена: Давкова ги отворила сите прозорци во Вила Водно за да луфтира, истите претходно биле затворени ради безбедносни причини !!!

Новата претседателка веднаш направила „генералка“ на Вила Водно. Меѓу првите работи кои ги направила, ги отворила сите прозорци на Вилата за да влезе чист...

Ковачевски се повлече од претседателската функција на СДСМ

Димитар Ковачевски на денешната седница на партискиот Извршен одбор официјално го потврдил повлекувањето од функцијата претседател на СДСМ и побарал свикување конгрес и организирање...