19.6 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Забава На свадба во Србија, со зоља гаѓал јаболко ( ВИДЕО)

На свадба во Србија, со зоља гаѓал јаболко ( ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Сватовите од едно српско место решиле тоа да го подигнат на ново ниво, па наместо со пушка јаболкото го гаѓале со зоља. Обично тоа го прават сопушка или пиштол меѓутоа овие сватови отишле неколку нивоа повисоко . ПОгледајте го видеото

РЕКЛАМА
- Реклами -