27.9 C
Ohrid
петок, јуни 25, 2021
Почетна Забава (ВИДЕО) Ново дивеење низ скопските улици: Вози по велосипедска за да избегне...

(ВИДЕО) Ново дивеење низ скопските улици: Вози по велосипедска за да избегне метеж

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалната мрежа ТикТок повторно осамна видео од дивеењето по скопските улици бјаува радио Лидер.

Извесен Фуркан Бела споделил видео на кое се гледа како вози по велосипедска патека за да го одбегне сообраќајниот метеж.

Во декември минатата година возач исто така објави видео како вози по велосипедска патека за да не чека во колоната на булеварот 8 Септември сѐ до булеварот Илинден.

РЕКЛАМА

 

- Реклами -