3.1 C
Ohrid
вторник, јануари 18, 2022
Почетна Македонија Струмички јутјубер си тера мајтап со стари бабички дека неговата сестра била...

Струмички јутјубер си тера мајтап со стари бабички дека неговата сестра била бремена од него !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Дечки здраво на сите и добродојдовте на моето ново видео. Ова е еден од моите најлуди пранкови. Мојата сестра е „трудна од мене“ и ќе барам совет од граѓаните и да видиме какви ќе бидат реакциите. Ова го правам само за ШОУ, вели македонскиот јутјубер Стамкоф. Тој во видеото додава – медиуми може да ми се .. бидејќи со тоа само ме дигате.

Се надевам ќе има ненормални реакции, додава тој.

Во видеото тој глуми дека плаче разговарајќи на телефон и разговара со постари луѓе: Вели дете треба да имам. Имам проблем, сестра ми не сака да абортира. Постара жена му вели: Па јас да имам пиштол, сега ќе те стрелам. Со кој мозок ти си бил со сестра ти?

РЕКЛАМА

Погледнете го ова видео: