14.6 C
Ohrid
сабота, јуни 12, 2021
Почетна Свет Победникот на Евровизија обвинет дека шмркал ко*аин во директниот пренос. (Видео)

Победникот на Евровизија обвинет дека шмркал ко*аин во директниот пренос. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Победникот на изборот за песна на Евровизија синоќа беше снимен како се наведнува над масата, што направило на многу луѓе да им изгледа како да шмрка дрога за време на директниот пренос, но тој негира.
Дамијан Давид, фронтменот на италијанската група „Менескин“, беше фатен од камерата во сугестивна позиција, а YouTube е полн со видеа во кои доминираат наслови дека Италијанецот е фатен како шмрка дрога.

„Не користам дрога, ве молам“, рекол кратко Дејвид на прес-конференција откако победија на новинарско прашање за спорната сцена.
„Ве молам, не го кажувајте тоа“, додал тој, а официјалната изјава подоцна беше објавена на профилот на бендот.

РЕКЛАМА
- Реклами -