15.5 C
Ohrid
вторник, мај 17, 2022
Почетна Забава Tвитерџиите не мируваат: Да знаеа Србите дека шмркањето носи поени ќе го...

Tвитерџиите не мируваат: Да знаеа Србите дека шмркањето носи поени ќе го пратеа Аца Лукас

Translate (Eng):[gtranslate]

На еден кадар од синоќешниот ТВ-пренос, гледачите забележаа дека се чини оти Давид шмрка ко*аин од масата, иако никаде не се гледа кокаинот.

На кадарот се гледа како Давид се наведнува на масата, а за тоа тој вели дека се наведнал оти еден од членовите на бендот скршил чаша крај неговите нозе, но како и да е не требаше многи за да се тигне прашина и кај Твитерџиите.