27.9 C
Ohrid
петок, јуни 25, 2021
Почетна Македонија Годините не и можат ништо: Сопругата на премиерот Заев драстично ослабена но...

Годините не и можат ништо: Сопругата на премиерот Заев драстично ослабена но и разубавена..

Translate (Eng):[gtranslate]

Зорица Заева, сопругата на премиерот Зоран Заев повторно изненади со изгледот. Овој пат, нејзината коса е драстично осветлена, а нејзиниот стилист за коса, струмичанецот Драган Гоцев – Даци се погрижил да изгледа беспрекорно како и секогаш. На фотографиите Заева е драстично ослабена.

РЕКЛАМА

Повеќе на Женски магазин овде

- Реклами -