14.6 C
Ohrid
сабота, јуни 12, 2021
Почетна Забава Бојан распали по градоначалниците: Добро бе фотомодели сте или градоначалници?!- Ќе асфалтирате...

Бојан распали по градоначалниците: Добро бе фотомодели сте или градоначалници?!- Ќе асфалтирате уличка од 20 метри и одма правите фотосесија, абре што ви е работа алоо…

Translate (Eng):[gtranslate]

Живемее во време кога не знаеме дали градоначалниците се фотомодели или нашите ”татковци”, живееме во време на кое треба да се радуваме на асфалтирање на уличка од 20 метри, или да се радуваме на улично осветлување во 21 век. Добро бе.. што ви е работа вас да се сликате со ситните проекти или да работите во полза на народот??!

Во продолжение актерот Бојан Велевски испрати видео порака до нашите татковци:

РЕКЛАМА
- Реклами -