27.9 C
Ohrid
сабота, јули 13, 2024
ПочетнаЗабаваБојан распали по градоначалниците: Добро бе фотомодели сте или градоначалници?!- Ќе асфалтирате...

Бојан распали по градоначалниците: Добро бе фотомодели сте или градоначалници?!- Ќе асфалтирате уличка од 20 метри и одма правите фотосесија, абре што ви е работа алоо…

Живемее во време кога не знаеме дали градоначалниците се фотомодели или нашите ”татковци”, живееме во време на кое треба да се радуваме на асфалтирање на уличка од 20 метри, или да се радуваме на улично осветлување во 21 век. Добро бе.. што ви е работа вас да се сликате со ситните проекти или да работите во полза на народот??!

Во продолжение актерот Бојан Велевски испрати видео порака до нашите татковци:

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Малолетниците кои беа најдени дрогирани се во стабилна состојба

Во свесна состојба се сите четворица малолетници кои вчера со тешка здравствена слика беа примени на Клиниката за токсикологија. Директорот на Клиниката, Андон Чибишев утрово...

Медицинска сестра малтретирала бебе?!!- Таравари вели одговорност ќе има!

Министерот за здравство Арбен Таравари вечерва во објава на Фејсбук информира дека дознал за случајот со претепаното тримесечно бебе на Клиниката за детски болести,...

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин и уметниците од оркестарот на Македонската филхармонија. Охрид периодов е културен центар...

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на телата

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, попладнево се пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на...