22 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Забава (ВИДЕО АНКЕТА) Што мислат Охриѓани за Јелена Кaрлеуша? !

(ВИДЕО АНКЕТА) Што мислат Охриѓани за Јелена Кaрлеуша? !

Translate (Eng):[gtranslate]

Јелена Карлеуша е главната тема во целиот регион поради експлицитните фотографии, секс аферата со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш и љубовниот триаголник на двајцата фудбалери и пејачката, но и нејзината гардероба и однесување.
А еве што мислат охриѓани за оваа балканска ѕвезда:


Извор: Ohrid1

РЕКЛАМА
- Реклами -