19.6 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Свет Татко го тепа својот син во дворот на основно училиште, за време...

Татко го тепа својот син во дворот на основно училиште, за време на прославата за крајот на училишната година. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

За време на прославата за крајот на училишната година снимен татко како го тепа својот син во дворот на основно училиште во српско Прокупље. Настанот бил снимен од очевидци на настанот.
Имено, еден татко, пришол на група матуранти и својот син го извлекол од гужвата, после што го соборил на бетон и почнал крвнички да го шутира. Останатите деца шокирано гледале што се случува и никој од основците не смеел да реагира и да го спречи страшното насилство.

Како што пренесува Курир.рс, во прашање била прослава за крајот на учебната година, а еден изреволтиран татко одлучил да ја спречи прославата и да го тепа својот син токму пред полниот двор деца.

За среќа, инцидентот се случил додека наставниците и класните раководители биле во училиштето. ВИДЕОТО МОЖЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ.

РЕКЛАМА
- Реклами -