18.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Ах само да беше Гоце Арнаудов жив и да ја погледеше оваа...

Ах само да беше Гоце Арнаудов жив и да ја погледеше оваа убавина: Македонските фудбалери огромен звучник се шета по ходниците на хотелот, а песната „Ќе пијам, ќе лумпувам“ од Гоце Арнаудов пуштена на најјако…..

Translate (Eng):[gtranslate]

Македонскиот фудбалски дијамант, Елиф Елмас, направи вистинско шоу во хотелот во Букурешт каде што престојува македонската репрезентација.

Тој со огромен звучник се шета по ходниците на хотелот, а песната „Ќе пијам, ќе лумпувам“ од Гоце Арнаудов е пуштена на најјако.

Во продолжение, погледнете го видеото:

РЕКЛАМА

- Реклами -