22.5 C
Ohrid
сабота, јули 31, 2021
Почетна Забава К о в и д И С е к с: Македонска фолкерка...

К о в и д И С е к с: Македонска фолкерка извади ново хитче кое лечи и запек !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Фолкерката Сања Цинцева ги почасти нејзините ФАНОВИ со ново музичко ремек дело. Многуминаа викаат кога оваа песна ќе му ја пуштеле на пациентиете кои биле инфицирани со вирусот, одма станувале и се чуствувале подобро… па не случајно бројот на активни случаи  од ден за ден се намалува?!!

МАКЕДОНИЈА ГО ИМА НОВИОТ ЛЕК:

 

РЕКЛАМА

- Реклами -