0.9 C
Ohrid
среда, јануари 26, 2022
Почетна Македонија Исчезнатиот 28-годишен штипјанец пронајден обесен на дрво. (ВИДЕО)

Исчезнатиот 28-годишен штипјанец пронајден обесен на дрво. (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Исчезнат штипјанец пронајден о б е с е н на Плачковица
Трагичен е епилогот од 20 дневното отсуство од секојдневието на младиот штипјанец Н.Д. Неговото те ло штипските пожарникари вчера го лоцирале во присуство на полиција…

РЕКЛАМА