23.3 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија Ќерката на Гоце Арнаудов- Кристина, денес преку социјалните мрежи се прости од...

Ќерката на Гоце Арнаудов- Кристина, денес преку социјалните мрежи се прости од својата баба.

Translate (Eng):[gtranslate]

Кристина Арнаудова на својот фејбук – профил сподели повеќе фотографии од нејзиното детство и младоста, а на нив секогаш покрај неа е една особено значајна личност во животот на пејачката.

Арнаудова преку социјалните мрежи и фотографиите полни спомени се прости од нејзината баба – Проф. Ристенка Манчева.

РЕКЛАМА
- Реклами -