23.3 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија Конечно убави вести - Македонецот кој навиваше со дупнат тапан - Добив...

Конечно убави вести – Македонецот кој навиваше со дупнат тапан – Добив нов

Translate (Eng):[gtranslate]

Македонецот кој цели 5 часа навиваше  со дупнат тапан, слика која  го обиколи светот, конечно може да  продолжи да навива. Радосни вести пристигнуваат за нов тапан.  Навивањето за победа против Холандија може да почне објавија светските твитерџии

 

РЕКЛАМА

- Реклами -