24.9 C
Ohrid
сабота, јули 31, 2021
Почетна Забава Една диета не ја најадувало па морала сега со две: Штипската Калифа...

Една диета не ја најадувало па морала сега со две: Штипската Калифа се пофали со нејзиното богаство.

Translate (Eng):[gtranslate]

Неодамна Штипската Калифа се пофали дека ќе ослабне благодарение на препаратите што ги нарачала од интернет и ќе станела најаката Пи*ка во Македонија, но како што гледате и сами изгледна една диета не ја најадува, па следно можно е да оди и на две диети.

Овојпат Моника се пофали со нејзиното богаство, богаство кое би го посакала секоја девојка, а таа јавно призна дека дури по три часа во денот поминува пред огледалoто како права домаќинка, и тоа го прави само за нас за да ни биде убава!!!

Во продолжение погледнете го видеото:

РЕКЛАМА

- Реклами -