22.5 C
Ohrid
сабота, јули 31, 2021
Почетна Забава Фолкерката Сања Барби: Моите сеkсуални маки си ги искажав преку песната КОВИД...

Фолкерката Сања Барби: Моите сеkсуални маки си ги искажав преку песната КОВИД И СЕKС. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Фолкерката Сања Цинцева, за емисијата „Бекстејџ“ открива како дошла до идеја за оваа песна и каква порака крие оваа песна.

– Сите добро знаеме колкаво зло донесе оваа пандемија, од моите колеги никој не се сети да направи нешто вакво. Сите се тмурни и разочарани, па сакав преку оваа песна да ги развеселам малку луѓето, вели Сања, едноставно си ги искажав моите паки и потреби за С Е К С преку оваа песна а ќе има и втор дел !!!

 

РЕКЛАМА

- Реклами -