22 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија Падна и првото запросување во Регионалниот вакцинален пункт Охрид.

Падна и првото запросување во Регионалниот вакцинален пункт Охрид.

Translate (Eng):[gtranslate]

Среќен ден во Регионалниот вакцинален пункт во Охрид. Успешна ревакцинација и прво запросување. Регионалниот вакцинален пункт Охрид им посакува многу убави моменти, среќа, берикет и многу дечиња и успеси во животот на новиот млад брачен пар Кристина Андреска и Јордан Мојсоски од Охрид.

ОхридСкај

РЕКЛАМА
- Реклами -