21.1 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија И животните си имаат проблем со нервите: Kоза и две малечки јариња...

И животните си имаат проблем со нервите: Kоза и две малечки јариња качени на покривот на Нервното одделение во болницата во Струмица

Translate (Eng):[gtranslate]

Три кози се качени на покривот на Нервното одделение во болницата во Струмица, објави порталот Струмица Денес.

– Дали планираат „самоубиство“ или решиле само да се фотографираат, уште не се знае. Но, важно козите се качени на кровот на нервното одделение во Струмица, шеговито пишува порталот кој ја објави фотографијата.

РЕКЛАМА
- Реклами -