23.9 C
Ohrid
петок, јули 30, 2021
Почетна Македонија Ве предупредуваме за вознемерувачко видео: Голиот маж се шета низ охридската чаршија,...

Ве предупредуваме за вознемерувачко видео: Голиот маж се шета низ охридската чаршија, а малолетно момче трча по него за да му продаде балони.

Translate (Eng):[gtranslate]

Охриѓани и туристите денес останаа вчудоневидени откако маж на возраст од 50 тина години си се соблекол уголо гол и се се шрта низ охридската чаршија, додека малолетно момче по него упорно трча за да му продаде балони.

Граѓаните на градот Охрид денес беа згрозени од тоа што го видидоа, но пак од Мвр велат дека не е првпат истиот човек да се соблече, и да шета низ улиците…

Прошетката се совпадна со прошетката на странските делегации и туристи кои се во посета на Охрид !!!!

РЕКЛАМА

Во продолжение погледнете го видеото кое кружи на социјалната мрежа Твитер.

Ве предупредуваме оваа содржина не е за малолетни лица !!!!

 

 

- Реклами -