21.8 C
Ohrid
сабота, јули 20, 2024
ПочетнаМакедонијаВе предупредуваме за вознемерувачко видео: Голиот маж се шета низ охридската чаршија,...

Ве предупредуваме за вознемерувачко видео: Голиот маж се шета низ охридската чаршија, а малолетно момче трча по него за да му продаде балони.

Охриѓани и туристите денес останаа вчудоневидени откако маж на возраст од 50 тина години си се соблекол уголо гол и се се шрта низ охридската чаршија, додека малолетно момче по него упорно трча за да му продаде балони.

Граѓаните на градот Охрид денес беа згрозени од тоа што го видидоа, но пак од Мвр велат дека не е првпат истиот човек да се соблече, и да шета низ улиците…

Прошетката се совпадна со прошетката на странските делегации и туристи кои се во посета на Охрид !!!!

Во продолжение погледнете го видеото кое кружи на социјалната мрежа Твитер.

Ве предупредуваме оваа содржина не е за малолетни лица !!!!

 

 

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Амбасадорот на Република Турција (Турк Фатих Улусој, во прва официјална посета на Општина Охрид.

Амбасадорот на Република Турција (Туркије), Фатих Улусој, кој беше во прва официјална посета на Општина Охрид. Графоначалникот Пецаков на средбата со Н.Е. разговараше за можностите...

Ангелов им додели благодарници на странските пилоти кои помагаат во гаснењето на пожарите

Синоќа (петок, 19.07.2024), на храбрите пилоти од Романија, Словенија, Хрватска, Србија и Црна Гора, кои ни помагаат во справување со огнената стихија, во знак...

Таравари го именува доктор Горан Маркоски за нов дирекор на Општата болница во Охрид.

Министерот за здравство, д-р Арбен Таравари изминатите неколку дена именуваше нови в.д. директори во следните јавни здравствени установи: – Клиничка болница Битола, Ненси Лозанче – Институт...

Пожарникари утрово го извлекоа телото на давеникот во Дојранското Езеро

Во раните утрински часови извлечено телото на мажот кој вчера се удави во Дојранско Езеро. Тројца пожарникари од ТППЕ Струмица утрово го извлекле телото. од СВР...