23.3 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Забава Македонската муза: Aко ме види Макрон ќе се збуни, одма ќе посака...

Македонската муза: Aко ме види Макрон ќе се збуни, одма ќе посака да се одели од Америка !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Марија Пијанманов Плевнеш постојано ја бранува јавноста со своите видеа кои ги споделува на социјалните мрежи, а сега имаме нов хит.

Многумина ја следат на секој чекор, но за оние кои го пропуштиле имаме видео. Според нејзини зборови фанови има многу, па токму поради тоа постојано сака да се уклучува во живо на социјалните мрежи од различни дестинации во светот и да им ја долови атмосферата.

 

РЕКЛАМА

Заедно со својот сопруг Марија зборува на најразлични теми а сега на тапет дојдоа Бајден и Макрон, а како што вели таа не и било битно да го запознае претседателот на САД, но затоа многу би сакала да го види претседателот на Франција Емануел Макрон.

„Сите станаа експерти во геополитика: Чудни планови има Макрон, сака да се оддели од Америка и да направи Европско НАТО… Брижит, Брижит, па излезе полиција“ стои на социјалните мрежи покрај снимка од нејзиното излагање.

Погледнете го во продолжение:

- Реклами -