31.9 C
Ohrid
понеделник, август 2, 2021
Почетна Забава Aмерика ја тресе нов скандал: Чуварка си ги исполнувала фантазиите со затвореник...

Aмерика ја тресе нов скандал: Чуварка си ги исполнувала фантазиите со затвореник пред очите на 11 мажи

Translate (Eng):[gtranslate]

Американска чуварка беше осудена на затворска казна откако имаше се*с со затвореник пред другите затвореници. Тина Гонзалес, 26, работи во Воспитно-поправниот дом во округот Фресно од 2016 година. Кабинетот на шерифот добил информација дека поправен службеник имал секс со еден затвореник, а еднаш тоа го сториле пред 11 други затвореници.

Појаснето е дека таа дури направила дупка во униформата за овие цели, а исто така тајно му носела телефон и жилети за него, што може да се користи како оружје. Нејзиниот адвокат вели дека таа не била при себе затоа што нејзиниот брак во тој период се распаѓал.

мотика

РЕКЛАМА
- Реклами -