27.9 C
Ohrid
сабота, јули 13, 2024
ПочетнаЗабаваAмерика ја тресе нов скандал: Чуварка си ги исполнувала фантазиите со затвореник...

Aмерика ја тресе нов скандал: Чуварка си ги исполнувала фантазиите со затвореник пред очите на 11 мажи

Американска чуварка беше осудена на затворска казна откако имаше се*с со затвореник пред другите затвореници. Тина Гонзалес, 26, работи во Воспитно-поправниот дом во округот Фресно од 2016 година. Кабинетот на шерифот добил информација дека поправен службеник имал секс со еден затвореник, а еднаш тоа го сториле пред 11 други затвореници.

Појаснето е дека таа дури направила дупка во униформата за овие цели, а исто така тајно му носела телефон и жилети за него, што може да се користи како оружје. Нејзиниот адвокат вели дека таа не била при себе затоа што нејзиниот брак во тој период се распаѓал.

мотика

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Малолетниците кои беа најдени дрогирани се во стабилна состојба

Во свесна состојба се сите четворица малолетници кои вчера со тешка здравствена слика беа примени на Клиниката за токсикологија. Директорот на Клиниката, Андон Чибишев утрово...

Медицинска сестра малтретирала бебе?!!- Таравари вели одговорност ќе има!

Министерот за здравство Арбен Таравари вечерва во објава на Фејсбук информира дека дознал за случајот со претепаното тримесечно бебе на Клиниката за детски болести,...

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин и уметниците од оркестарот на Македонската филхармонија. Охрид периодов е културен центар...

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на телата

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, попладнево се пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на...