15.9 C
Ohrid
понеделник, октомври 18, 2021
Почетна Забава (Видео само за возрасни 18+) Забега народот во Македонија: Младо момче се...

(Видео само за возрасни 18+) Забега народот во Македонија: Младо момче се прошета голо низ Битола

Translate (Eng):[gtranslate]

Пред една недела бевме сведоци како гол маж се прошета низ охридската чаршија, откако Шило Магазин го објави видеото наместо ваквите вознемерувачки глетки и настани да престанат, се случи сосема спротивното.. денес во центарот на Битола се појави исто така младо момче како соблечено до гола кожа се шета низ корзото. За сега не знаеме дали оваа пандемија навистина делува психички како што тврдеа психолозите.

РЕКЛАМА