31.9 C
Ohrid
понеделник, август 2, 2021
Почетна Забава После песната ''Хајде'' пејачката Теа Таровиќ се прослави и со клипче за...

После песната ”Хајде” пејачката Теа Таровиќ се прослави и со клипче за возрасни, но сега цената за нејзините настапи порасна уште повеќе !!

Translate (Eng):[gtranslate]

ладата фолкерка од соседството, Теа Таровиќ, деновиве го заврте вниманието кон себе со експлицитно видео кое наводно и ја зголемило цената за настап – па сега зема по неверојатни 10 000 евра.

– Теа е букирана до половината на септември! Има закажани настапи по Србија, Босна, Македонија… Мног е барана и на приватните прослави на кои зема голем бакшиш, рекол извор за српски Курир.

Најмногу ја „кителе“ додека го пее новиот хит „Хајде“, а досега, односно до пред да се појави спорното видео земала по 3000 евра за настап, а сега по 10 000.

РЕКЛАМА

Извор:Вечер

- Реклами -