23.3 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија Не можеле да го отворат, па го украле целиот банкомат во Скопје.

Не можеле да го отворат, па го украле целиот банкомат во Скопје.

Translate (Eng):[gtranslate]

На 11.07.2021 околу 04.00 часот во Полициска станица Аеродром, В.Н. пријавил дека четири лица со употреба на сила влегле во маркет на подрачјето на Аеродром и одзеле банкомат.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -