23.3 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Забава Работите тргнаа на подобро во државава: Дунавка се смири со Ване?!

Работите тргнаа на подобро во државава: Дунавка се смири со Ване?!

Translate (Eng):[gtranslate]

Познатата манекенка и поранешна Мис на Македонија Дунавка Трифуновска и Ване Цветанов, поранешниот директор на финансова полиција решија да стават крај на врската.

Но откако тие двајца се разделија, не помина ни еден месец за тие двајца повторно да се смират и да уживаат во прекрасниот Охрид.

И покрај што можеби Дунавка сакаше да ја сокрие оваа вест од очите на јавноста, таа на својот Фејзбук профил објави фотографија на која е обележан и Ване Цветанов.

РЕКЛАМА
- Реклами -