21.1 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија Апел за помош за наш бранител од 2001 година- Итно е потребна...

Апел за помош за наш бранител од 2001 година- Итно е потребна крв од А+

Translate (Eng):[gtranslate]

Апел за помош за наш бранител од 2001 година
Итно е потребна крв од А+ крвна група за братот Andon Karlos Popcotrov . Секој кој сака да помогне може да даде крв во клиниката за трансфузиологија (во државна болница). Треба и да се наведе за кого е дадената крв, стои во објавите на социјалните мрежи…

РЕКЛАМА
- Реклами -