21.1 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија Братче и сестриче кои ќе ви го разубават денот: Лина и Драган...

Братче и сестриче кои ќе ви го разубават денот: Лина и Драган со прекрасен сплет македонски песни (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Прекрасни деца од Штип кои имаат стотици илјади фанови ширум државата и странство.

Слушнете ја нивната најнова изведба на прекрасните македонски песни: “Далеку во туѓина”, “Збогум мајко јас отидов” и “Кажи кажи облаче ле бело”.

Уживајте во продолжение:

МАРКУКУЛЕ

РЕКЛАМА
- Реклами -