28.9 C
Ohrid
вторник, јули 23, 2024
ПочетнаМакедонијаКумановец со клоци тепаше девојка, но потоа плачеше и се молеше за...

Кумановец со клоци тепаше девојка, но потоа плачеше и се молеше за ПОМОШ кога во нејзина одбрана застана непознато момче !!! (ВИДЕО)

Министерството за внатрешни работи вечерва се огласи после инцидентот што се случи во Куманово, кога едно момче нападна девојка, по што доби ќотек од друго лице. Според полицијата, за настанот е известен јавен обвинител, а извршен е службен разговор со напаѓачот кој физички ја нападнал девојката.

– Во врска со случајот ќе биде извршен разговор и со други лица и по документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок, соопштија од МВР.

На социјалните мрежи осамна видео, на кое може да се види како момче т епа девојка. Подоцна, истото момче добива ќотек од друго машко лице.

„Прво се силеше на девојче, после 5 минути си го доби и почна да плаче за помош“, стои во описот на видеото.

Според коментарите под видеото, настанот се случил во Куманово, позади културниот дом во центарот на градот.

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Поранешната министерка за финансии, Нина Ангеловска стана мајка за прв пат.

Поранешната министерка за финансии, Нина Ангеловска стана мајка за прв пат. Пред неколку дена, на свет, го донесе својот син Стефан. На социјалните мрежи...

Левица: Тежок криминал во „Кромберг и Шуберт”- Врз грбот на работниците

​​​​Неколку дена во фабриката „Кромберг и Шуберт” е присутна финансиска полиција поради сомневање за проневера на милионски суми. Криминалниот ланец помеѓу управата во најпрофитабилниот...

На 26-07 во петок, свечено отварања на eтно Ресторанот и вила Бате Боле во село Лешани !!

Во срцето на општина Дебрца, поточно во село Лешани во петок на 26 јули во 19:00 часот  се отвора етно ресторан Бате Боле. Побегнете...

Чавков, Јане Ченто и други осудени за 27-ми април излегуваат од затвор на 30 дена

Осуденици за случајот 27 април се повикале на Членот 225 од Законот за извршување на санкциите, чиишто измени беа изгласани кон крајот на месец...