18.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Забава Еве како македонски камионџија нарачува појадок, кога не го разбираат. (ВИДЕО)

Еве како македонски камионџија нарачува појадок, кога не го разбираат. (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Фразата ,,сакаш да ти нацртам”, конечно доби и реализација.

мотика

РЕКЛАМА
- Реклами -