18.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Забава Ќерката на Анџелина Џоли, Шајло одбра да биде машко: Неговото име ќе...

Ќерката на Анџелина Џоли, Шајло одбра да биде машко: Неговото име ќе биде Џон.

Translate (Eng):[gtranslate]

Анџелина Џоли беше фотографирана од папараците во Париз, а убавата актерка беше во друштво на своите деца на ова патување.

Сите беа со неа, освен Вивиен и Медокс, а најголемото внимание го привлече Џон, кој до неодамна беше девојчето Шајло.

Џон веќе е во фаза на промена на полот, поточно, полека се подготвува за операцијата. Анџелина и Бред зборуваа за ова кога тој беше многу мал.

РЕКЛАМА

Бред прво зборуваше за Шајло, или Џон, кај Опра Винфри во 2008 година, а потоа откри дека ја нарекуваат со машки имиња, додека Анџелина ја коментираше истата тема две години подоцна и рече дека сè започнало кога Џон имал три години.

– Таа сака да биде машко, па затоа и ја скративме целата коса. Сака да носи машка облека и смета дека е еден од браќата – рече тогаш Анџелина, која од самиот почеток целосно ја поддржа таквата одлука.

ММС

- Реклами -