18.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Македонија На штипјанец од дворот му го украле тракторот, а полицијата воопшто не...

На штипјанец од дворот му го украле тракторот, а полицијата воопшто не дошла ,сега сум како без раце вели чичко Димитар.

Translate (Eng):[gtranslate]

На штипјанец од дворот му го украле тракторот и егзистенцијата
Пред три дена крадци успеале на штипјанец да му го укрдат тракторот од пред очи односно од дворот. Актерите на кражбата реализирале одличен план бидејќи никој ниту ни слушнал ниту ги видел.

РЕКЛАМА
- Реклами -