20.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 24, 2024
ПочетнаМакедонијаЕВН му направила магија на овој Штипјанец?-Броилото на саатот за струја му...

ЕВН му направила магија на овој Штипјанец?-Броилото на саатот за струја му врти и со извадени осигурачи, па сега треба да плати 60.000 денари !!!

На штипјанец мистериозно му исчезнува струјата. Броилото врти и со извадени осигурувачи. За месец и половина треба да плати 60.000 денари

Штипјанецот Ванчо Коцев има голем проблем со броилото за електрична енергија. Веќе месец и половина тоа деноноќно врти без да се троши електрична енергија.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10159784580181458&id=54616446457
https://fb.watch/7nB5quyIO5/

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Ова е свештеникот кој беше заклан од страна на терористите во Дагестан

Најмалку пет полицајци загинаа, а најмалку 9 се ранети во нападот што се случи денеска во градот Дербент, Република Дагестан. Меѓу жртвите е и...

Прилепчанецот Сашо е новиот победик во регионалното музичко шоу „Никогаш не е доцна“

Со над 6.000 освоени смс-гласови, македонскиот натпреварувач Сашо Башески вечерва победи во регионалното музичко шоу „Никогаш не е доцна“. Талентираниот прилепчанец со месеци важеше за...

ЦУК: Во поплавена куќа во Јегуновце има заглавено семејство

Во поплавена куќа во општина Јегуновце, во с. Сиричино има заглавено семејство, информира Центарот за управување со кризи. Тетовската ТППЕ работи на нивно извлекување.

Донев до Костадиноска Стојческа: Јас и Охриѓани нема да ви простиме!

Пратеникот Сашо Донев од говорницата на Собранието ја потсети поранешната министерка за култура Бисера Костадиноска Стојческа за се што не направила за Охрид. ВИДЕО