6.1 C
Ohrid
петок, февруари 23, 2024
ПочетнаЗабаваСтафан Лазаров до Тара Симов: Дали жени гледаат пор*о филмови? дали жените...

Стафан Лазаров до Тара Симов: Дали жени гледаат пор*о филмови? дали жените лажат за орга*ам?! (Видео)

Aко мајка ти и татко ти немале односи ти немало да се родиш. Ваков одговор даде на прашањето дали жените треба да имаат самодоверба кога се зборува на тема за се*сот.

На прашањето – дали фејкаат оргазам, таа вели да, тоа се случува.

Дали девојките гледаат филмови за возрасни таа вели: Да. Ако мажите имаат потреба, жените немаат ли? Тоа е табу тема за жените. Така се поставени работите во светот. Мене ме осудуваат за најглупи работи во свет, а истото го прават.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Трагично заврши потрагата по исчезнатиот Александар од Прилеп

Потрагата по лицето Александар Јошовески од Прилеп на кого му беше изгубена трагата вчера попладне за жал е пронајден починат вечерва. Ова преку социјалните мрежи...

„Несериозен е предлогот на ВМРО-ДПМНЕ за продолжување на важноста на пасошите“, рече Маричиќ

Предлогот законските измени на ВМРО-ДПМНЕ за продолжување на важноста на патните исправи е правна несигурност за граѓаните, изјави вечерва вицепремиерот Бојан Маричиќ на новинарско...

Максим Димитриевски е претседателски кандидат на ЗНАМ за претстојните избори.

Максим Димитриевски е претседателски кандидат на ЗНАМ за претстојните избори. Партијата Движење ЗНАМ - За наша Македонија вечерва во Скопје ќе го одржи првиот...

ДНК со поддршка до Силјановска-Давкова: Време е да си добиеме мајка!

Популарното музичко дуо ДНК јавно и искажа поддршка на професорката Гордана Силјановска-Давкова, која се пријавила на јавниот повик за избор на кандидат на ВМРО-ДПМНЕ...