1.8 C
Ohrid
четврток, декември 2, 2021
Почетна Забава Како на голи вести: Пред медиумите медицинската сестра се расоблече

Како на голи вести: Пред медиумите медицинската сестра се расоблече

Translate (Eng):[gtranslate]

Додека нејзината колешка даваше изјава, медицинската сестра заборави дека е уклучена камерата, па почна да се соблекува. Го соблече својот мантил па го покажа градникот.

Видеото стана хит на социјалните мрежи. Погледнете го тука.

РЕКЛАМА