19.9 C
Ohrid
петок, јуни 14, 2024
ПочетнаМакедонијаХристо Кондовски: Да ги негуваме семејните вредности, бидејќи семејството е основата на...

Христо Кондовски: Да ги негуваме семејните вредности, бидејќи семејството е основата на секое здраво општество.СДСМ го има најдоброто за Битола!

Недела е ден за семејството. Христо Кондовски, кандидатот за градоначалник на Општина Битола, е посветен сопруг и татко на три деца. Денешниот ден тој го помина со семејството и пријателите на Широк сокак и во Градскиот парк. Да ги негуваме семејните вредности, бидејќи семејството е основата на секое здраво општество.
СДСМ го има најдоброто за Битола! Христо Кондовски за Битола!

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Сиљановска не знае колку чинело патувањето во Берлин

Претседателката Гордана Сиљановска Давкова денеска во изјава за медиумите, а по прашање во врска со нејзиното патување во Берлин каде што учествуваше на Конференцијата...

Бајден: Нема да го помилувам мојот син ниту да му ја ублажам казната

Американскиот претседател Џо Бајден нема да го помилува својот син Хантер или да му ја ублажи казната за три кривични дела поврзани со купување...

Двојно убиство доцна вечерва ја потресе Македонија

Двојно убиство се случи вечерва во еден град од источниот дел од државата, дознава 24инфо.мк. Жена на возраст од 37 години со нож го усмртила...

Македонската јавност згрозена: Четири лица тепале мајка пред нејзините деца

На 17.05.2024 во Виница, пријавените физички ја нападнале М.Р.(31) пред нејзините малолетни деца. Надворешната канцеларија за криминалистички работи Виница поднесе кривична пријава против С.Д.(35) од...